Darujte 2% dane Správa o hospodárení za rok 2019 Správa o hospodárení 2021 Aktuálne tlačivo na 2% Zápisnica zo zasadnutia Občianskeho združenia TRI SLIAČE

OZ TRI SLIAČE

Darujte 2% dane

Vážení rodičia a priatelia školy, pomôžte nám skvalitniť výchovno - vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane! Zákon Vám umožňuje darovať 2% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii , ako je naše Občianske združenie Tri Sliače. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2% pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o vašich 2%! Finančné prostriedky budú použité na :

1. Skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu

2.Skvalitnenie technického vybavenia školy

Ak  sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní pripravili sme pre Vás stručný návod ako na to:

1. Požiadajte svojho ekonóma o ročné zúčtovnie dane

2. Vyplnte tlačivo, VYHLÁSENIE, ktoré bude poskytnuté na požiadanie od triedneho učiteľa alebo v elektronickej forme na stiahnutie na stránke našej školy

3. Prineste obidve vyplnené  a podpísané tlačivá k nám do školy

Za dôveru a podporu Vám vopred ĎAKUJEME!

s pozdravom Pilčíková Stanislava OZ Tri Sliače