| Názov školy | Základná škola s materskou školou Jozefa Hanulu |
| Adresa školy | Školská ulica 927/2, 034 84 Liptovské Sliače |
| Telefón | +421 903 431 383 |
| zs.liptovskesliace@gmail.com | |
| WWW stránka | https://skolalsliace.edupage.org |
| Priezvisko, meno | telefón | ||
|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Mária Hatiarová | ||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | Funkcia | |
|---|---|---|---|
| predseda | |||
| pedagogickí zamestnanci | |||
| ostatní zamestnanci | |||
| zástupcovia rodičov | |||
| zástupca zriaďovateľa | |||
| iní |
| Názov |
| Sídlo |
| Telefón |
Počet žiakov školy: 422
Počet tried: 20
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 20 |
| počet žiakov | 65 | 85 | 77 | 52 | 30 | 30 | 27 | 27 | 29 | 422 |
| z toho v ŠKD | 32 | 30 | 22 | 11 | 95 |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2022/2023 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2022/2023, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Trieda | ANJ | BIO | BLV | CVM | ČPP | DEJ | DIA | ETV | Francúzsky jazyk | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | |||||||||||||||
| 1.B | |||||||||||||||
| MS1 Včielky | |||||||||||||||
| 2.A | 1 | ||||||||||||||
| 2.B | 1 | ||||||||||||||
| MS2 Žabky | |||||||||||||||
| MS3 Mravčeky | |||||||||||||||
| 3.A | 1,38 | ||||||||||||||
| 3.B | 1,31 | ||||||||||||||
| MS4 Lienky | |||||||||||||||
| MS5 Sovičky | |||||||||||||||
| 4.A | 1,8 | ||||||||||||||
| MS6 Motýliky | |||||||||||||||
| 5.A | 1,71 | 1,93 | 1,21 | 1,86 | |||||||||||
| 5.B | 1,44 | 1,31 | 1,44 | 1,75 | |||||||||||
| 6.A | 2,06 | 1,63 | 2,19 | 2,19 | 2,44 | ||||||||||
| 6.B | 1,86 | 1,79 | 1,93 | 2 | 2,29 | ||||||||||
| 7.A | 1,58 | 1,42 | 1,58 | 1 | 1,88 | 1,77 | 1,27 | ||||||||
| 8.A | 1,7 | 1,48 | 1,63 | 1 | 2,11 | 2 | 1,6 | ||||||||
| 9.A | 1,79 | 1,18 | 1,57 | 1 | 1,96 | 2 | 1,36 |
| Trieda | MAT | MŠ dopoludnia | MŠ popoludní | NBV | NEJ | OBN | OBV | PVC | PDA | PVO | RGV | RSV | SJL | SPR | SEE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | 1 | 1 | 1,26 | 1 | ||||||||||
| 1.B | 1,14 | 1 | 1 | 1,43 | 1,04 | ||||||||||
| MS1 Včielky | |||||||||||||||
| 2.A | 1,05 | 1 | 1,15 | 1,55 | 1 | ||||||||||
| 2.B | 1,21 | 1 | 1 | 1,32 | 1 | ||||||||||
| MS2 Žabky | |||||||||||||||
| MS3 Mravčeky | |||||||||||||||
| 3.A | 1,31 | 1,19 | 1,5 | 1,31 | 1 | ||||||||||
| 3.B | 1,5 | 1,06 | 1,25 | 1,75 | 1 | ||||||||||
| MS4 Lienky | |||||||||||||||
| MS5 Sovičky | |||||||||||||||
| 4.A | 1,6 | 1,08 | 1,24 | 1,62 | 1 | ||||||||||
| MS6 Motýliky | |||||||||||||||
| 5.A | 1,71 | 1,07 | 1 | 1,86 | 1 | ||||||||||
| 5.B | 1,69 | 1,19 | 1,38 | 1,75 | 1 | ||||||||||
| 6.A | 2,31 | 1,13 | 1,25 | 1 | 2,13 | 1 | |||||||||
| 6.B | 2,43 | 1,43 | 1,14 | 1 | 2,36 | 1 | |||||||||
| 7.A | 2,35 | 1,08 | 1,2 | 1 | 1,31 | 1,77 | 1 | ||||||||
| 8.A | 2,37 | 1 | 1,38 | 1,04 | 1 | 2,3 | 1 | ||||||||
| 9.A | 2,07 | 1 | 1,3 | 1,36 | 1,14 | 2,39 | 1 |
| Trieda | SJA | THD | TSV | TEV | THF | VLA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | ||||||||
| 1.B | 1 | ||||||||
| MS1 Včielky | |||||||||
| 2.A | 1 | ||||||||
| 2.B | 1 | ||||||||
| MS2 Žabky | |||||||||
| MS3 Mravčeky | |||||||||
| 3.A | 1 | 1,44 | |||||||
| 3.B | 1 | 1,44 | |||||||
| MS4 Lienky | |||||||||
| MS5 Sovičky | |||||||||
| 4.A | 1 | 1,42 | |||||||
| MS6 Motýliky | |||||||||
| 5.A | 1,21 | ||||||||
| 5.B | 1,19 | ||||||||
| 6.A | 1,06 | ||||||||
| 6.B | 1,07 | ||||||||
| 7.A | 1,04 | ||||||||
| 8.A | 1 | ||||||||
| 9.A | 1 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 24 | 24 | 0 | 1 |
| 1.B | 23 | 22 | 1 | 0 |
| MS1 Včielky | 18 | 0 | 0 | 18 |
| 2.A | 20 | 20 | 0 | 0 |
| 2.B | 19 | 19 | 0 | 0 |
| MS2 Žabky | 21 | 0 | 0 | 21 |
| MS3 Mravčeky | 19 | 0 | 0 | 19 |
| 3.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 3.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| MS4 Lienky | 20 | 0 | 0 | 20 |
| MS5 Sovičky | 23 | 0 | 0 | 23 |
| 4.A | 26 | 26 | 0 | 0 |
| MS6 Motýliky | 23 | 0 | 0 | 23 |
| 5.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| 5.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 6.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 6.B | 14 | 14 | 0 | 0 |
| 7.A | 26 | 26 | 0 | 0 |
| 8.A | 27 | 27 | 0 | 0 |
| 9.A | 29 | 29 | 0 | 1 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| 4. oddelenie Cesta fantázie | 21 | Mgr. Andrea Kereškéniová | |
| DFS Sliačanček | 0 | Bc. Anna Sleziaková | |
| PLAY TIME Anglický jazyk | 19 | Bc. Anna Sleziaková | |
| Ranný ŠKD 1 | 17 | Mgr. Lenka Tkáčiková | |
| Ranný ŠKD 2 | 19 | Bc. Jana Rechtoríková | |
| Ranný ŠKD 3 | 24 | Mgr. Ivana Jacková | |
| Ranný ŠKD 4 | 28 | Mgr. Andrea Kereškéniová | |
| ŠKD 1. oddelenie | 23 | Mgr. Lenka Tkáčiková | |
| ŠKD 2. oddelenie | 23 | Bc. Jana Rechtoríková | |
| ŠKD 3. oddelenie | 22 | Mgr. Ivana Jacková | |
| Tenisový | 18 | Mgr. Daniela Fričová |
Vypracoval: Mgr. Mária Hatiarová
V Liptovských Sliačoch, 26. septembra 2023
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage