| Názov školy | Základná škola Jozefa Hanulu, Školská ulica 927/2, Liptovské Sliače |
| Adresa školy | 034 84 Liptovské Sliače, Školská ulica 927/2 |
| Telefón | +421 x 044 4372176 |
| zs.liptovskesliace@gmail.com | |
| WWW stránka | zslsliace.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Mária Hatiarová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 250
Počet tried: 14
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 14 |
| počet žiakov | 27 | 29 | 32 | 25 | 27 | 28 | 33 | 18 | 31 | 250 |
| z toho ŠVVP | 1 | 4 | 1 | 5 | 1 | 2 | 3 | 3 | 20 | |
| z toho v ŠKD | 8 | 17 | 11 | 3 | 39 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2019: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2019: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2020
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | BLV | CVM | ČPP | DEJ | DIA | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF | MAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | |||||||||||||||
| 1.B | |||||||||||||||
| 2.A | |||||||||||||||
| 2.B | |||||||||||||||
| 3.A | |||||||||||||||
| 3.B | |||||||||||||||
| 4.A | |||||||||||||||
| 5.A | 1,67 | 1,44 | 1,33 | 1 | 1,48 | 1,7 | |||||||||
| 6.A | 1,39 | 1,46 | 1,25 | 1,75 | 1,36 | 1,75 | |||||||||
| 7.A | 1,8 | 1,33 | 1,87 | 1 | 1,2 | 1,53 | 1,33 | 2 | |||||||
| 7.B | 2,06 | 1,82 | 2,12 | 1,65 | 1,65 | 1,71 | 2,29 | ||||||||
| 8.A | 1,67 | 1,56 | 1,11 | 1,56 | 1,11 | 1,33 | 1,94 | ||||||||
| 9.A | 1,87 | 1,4 | 1 | 2,2 | 1,47 | 1,47 | 1,6 | 2,27 | |||||||
| 9.B | 1,5 | 1,69 | 1 | 1,63 | 1,25 | 1,44 | 1,5 | 2,06 |
| Trieda | NBV | NEJ | OBN | OBV | PVC | PDA | PVO | RGV | RSV | SJL | SPR | SEE | THD | TSV | TEV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | ||||||||||||||
| 1.B | 1 | ||||||||||||||
| 2.A | 1 | ||||||||||||||
| 2.B | 1 | ||||||||||||||
| 3.A | 1 | ||||||||||||||
| 3.B | 1 | ||||||||||||||
| 4.A | 1 | ||||||||||||||
| 5.A | 1 | 1 | 1,78 | 1 | 1 | ||||||||||
| 6.A | 1 | 1,11 | 1 | 1,54 | 1 | 1 | |||||||||
| 7.A | 1 | 1,33 | 1,2 | 1 | 2,47 | 1 | 1 | ||||||||
| 7.B | 1 | 1,35 | 1,12 | 1 | 2,06 | 1,12 | 1 | ||||||||
| 8.A | 1 | 1,5 | 1,11 | 1 | 2,06 | 1 | 1 | ||||||||
| 9.A | 1 | 1,22 | 1,07 | 1 | 2 | 1 | 1 | ||||||||
| 9.B | 1 | 1,42 | 1,06 | 1 | 2,13 | 1 | 1 |
| Trieda | VLA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | ||||
| 1.B | ||||
| 2.A | ||||
| 2.B | ||||
| 3.A | ||||
| 3.B | ||||
| 4.A | ||||
| 5.A | ||||
| 6.A | ||||
| 7.A | ||||
| 7.B | ||||
| 8.A | ||||
| 9.A | ||||
| 9.B |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| 1.B | 13 | 13 | 0 | 0 |
| 2.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| 2.B | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 3.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| 3.B | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 4.A | 25 | 25 | 0 | 0 |
| 5.A | 27 | 27 | 0 | 0 |
| 6.A | 28 | 28 | 0 | 0 |
| 7.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 7.B | 17 | 17 | 0 | 0 |
| 8.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 9.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 9.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 14 | 492 | 41,00 | 492 | 41,00 | 0 | 0,00 |
| 1.B | 13 | 653 | 50,23 | 653 | 50,23 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 14 | 780 | 55,71 | 780 | 55,71 | 0 | 0,00 |
| 2.B | 15 | 743 | 49,53 | 743 | 49,53 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 17 | 877 | 51,59 | 877 | 51,59 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 15 | 651 | 43,40 | 651 | 43,40 | 0 | 0,00 |
| 4.A | 25 | 1278 | 51,12 | 1278 | 51,12 | 0 | 0,00 |
| 5.A | 27 | 1551 | 57,44 | 1551 | 57,44 | 0 | 0,00 |
| 6.A | 28 | 1624 | 58,00 | 1624 | 58,00 | 0 | 0,00 |
| 7.A | 16 | 750 | 50,00 | 750 | 50,00 | 0 | 0,00 |
| 7.B | 17 | 668 | 39,29 | 668 | 39,29 | 0 | 0,00 |
| 8.A | 18 | 1353 | 75,17 | 1353 | 75,17 | 0 | 0,00 |
| 9.A | 15 | 874 | 58,27 | 874 | 58,27 | 0 | 0,00 |
| 9.B | 16 | 923 | 57,69 | 923 | 57,69 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 14 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2019/2020 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2019/2020, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Ranný ŠKD | 12 | Soňa Kumová | |
| Ranný ŠKD 2 | 9 | Soňa Kumová | |
| Ranný ŠKD 3 | 9 | Bc. Jana Rechtoríková | |
| ŠKD 1. oddelenie | 26 | Soňa Kumová | |
| ŠKD 2. oddelenie | 23 | Mgr. Jana Vajdová | |
| ŠKD 3. oddelenie | 19 | Bc. Jana Rechtoríková | |
| Špeciálni | 0 | Mgr. Daniela Fričová |
Od 13. marca 2020 do 30. júna 2020 prebiehalo v škole vyučovanie mimoriadnym spôsobom v súlade s nariadeniami hlavného hygienika a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu. O spôsobe vyučovania, metódach, formách a hodnotení informuje škola na príslušných miestach v Správe o výchovno-vzdelávacej činnosti.
Vypracoval: Mgr. Mária Hatiarová
V Liptovských Sliačoch, 29. júna 2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage